Numer konta
92 1020 1026 3174 3000 0000 0001
Fundusz Wyborczy Nowa Lewica
ul. Złota 9 lok. 4 00-019 Warszawa
Darowizna
Zuzanna Jędrzejewska
Zuzanna Jędrzejewska
Kandydatka do Rady Dzielnicy Mokotów z okręgu 4
Dolny Mokotów (Siekierki, Sielce, Czerniaków, os. pod Skocznią)
Miejsce 5
Kim jestem?
Jestem kobietą, architektką, mieszkanką Mokotowa, (z serca) miejską aktywistką, a ostatnio również psią mamą. Mieszkam i pracuję na Mokotowie od prawie 10 lat. Codziennie przemierzam mokotowskie ulice i tu koncentruję moją codzienną aktywność. Na Sielcach żyję, pracuję, spędzam czas wolny. Tu poruszam się komunikacją miejską, jeżdżę na rowerze, próbuję zaparkować na wciąż zapełnionych ulicach. Tutaj wychodzę do parków, sklepów, restauracji na spotkania towarzyskie. Mam tu rodzinę i przyjaciół. Dostrzegam na co dzień wiele walorów naszej okolicy, ale też i lokalne problemy i bolączki.
Jak działam?
Przede wszystkim wielozadaniowo i konsekwentnie. Jako architektka na codzień zajmuję się projektowaniem zarówno niewielkich obiektów jak i dużych założeń urbanistycznych trwale wpływających na obraz miasta. W procesie projektowym współpracuję z reprezentantami różnych branż, mierzę się z prawem miejscowym, oraz rozwiązaniami komunikacyjnymi.
Pracując z klientami indywidualnymi, tworząc dla nich domy i wnętrza nauczyłam się dostrzegać ich marzenia i oczekiwania oraz wdrażać je w życie.
Z racji swojego zawodu jestem interdyscyplinarnie przygotowana do współpracy z przedstawicielami różnych dziedzin, na wielu płaszczyznach, korzystając z ich doświadczenia i wiedzy, ale także słuchać potrzeb ludzi i starać się kreatywnie szukać na nie odpowiedzi.
Dlaczego kandyduję?
Miasto Jest Nasze zrzesza wokół siebie pasjonatów swoich dziedzin, z konkretnymi doświadczeniami i dorobkiem na różnych polach. To ludzie, którzy działania na rzecz poprawy warunków życia w Warszawie nie traktują jako działalności zawodowej, ale jako pasji i osobistego zobowiązania. Jestem jedną z takich osób i chcę być częścią większej drużyny.
Co jest dla mnie ważne?
Priorytetem jest dla mnie kształtowanie ładu przestrzennego w mieście, czyli sposobu ukształtowania przestrzeni, który tworzy harmonijną całość. Całość rozumianą nie tylko jako budynki, czy sieć dróg i infrastruktury, ale przede wszystkim jako dostępność dla mieszkańców w różnym wieku, o różnym stopniu sprawności i bardzo zróżnicowanych potrzebach. Nie ma miasta bez Mieszkańców, a wspólne korzystanie z przestrzeni miejskiej jest tym co nas wszystkich łączy.